1/4 Кубок України 18/19. «Пантери» Умань - «Злагода-Дніпро-1» Дніпро - 1:2

18.11.18  736
Кубок України серед жінок, Кубок України, жінки футбол, 1/4 фінала, жіночий Кубок України, женский футбол, ФФУ, Злагода-Дніпро-1, Пантери Умань, ЖФК
17 листопада 2018 року, в рамках 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з футболу серед жіночих команд уманські «Пантери» на своєму стадіоні Уманьферммаш приймали гостей з Дніпра - СК «Злагода-Дніпро-1».

У основний час команди не змогли виявити сильнішого, 90 хвилин гри закінчились з рахунком 1:1. У першому таймі першими відзначилися гості, завдяки точному пострілу Вікторії Музики. Одразу по перерві рахунок зрівняла Надія Бойчук. Відмітимо, що з 32 хвилини дніпрянки грали в меншості, за друге попередження у матчі була вилучена Марія Барчан.

Справа йшла до пенальті, але на 120-й хвилині захисники уманчанок не втримали суперника і на одному з гравців сфолили у карному майданчику. Юлія Дехтяр чітко реалізувала пенальті і подарувала команді перепустку у півфінал національного кубку.

КУБОК УКРАЇНИ 2018-2019 - 1/4 ФІНАЛУ
17 листопада 2018 р. - м.Умань - стадіон Уманьферммаш - 50 глядачів

«ПАНТЕРИ» (Умань) – «ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1» (Дніпро) – 1:2 (0:1, 1:0)
Голи: Бойчук 46 - Музика 44, Дехтяр 120 пен

ПАНТЕРИ:Герасименко - Рибалкіна, Білокур, Синько, Ткачук, Буц (Гирська 73), Речкіна (Шопіна 46), Моспан, Янчук, Кривицька, Бойчук
Запасні: Романенко, Крупніцька
Тренер – Юрій ДЕРЕНЮК

ЗЛАГОДА:Рябовіл - Чорна, Калягіна, Ковтун, Аслаханова, Музика, Підгорна, Барчан, Пороходніченко, Гриценко, Дехтяр
Запасні: Тарасова, Митрофанська
Тренер – Олена КУДЗІЄВА

Арбітр – Козорог К. (Київська обл.) – Піценко А. (Олександрія), Настусенко Є. (Олександрія) – Коріненко О. (Умань)
Спостерігач арбітражу – Федан В. (Олександрія).

Попередження: Бойчук 100 - Барчан 24
Вилучення: Барчан 32 (друге попередження)