«Футбольна весна 2019»: Єдність-ШВСМ - Пантери - 3:0

13.03.19  1182
ігровий день, Футбольна Весна 2019, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Львів, Пантери, Єдність, ЖФКДругий ігровий день на турнірі завершувався поєдинком між командами з Плисок та Умані.
З перших хвилин ігрового часу підопічні Володимира Кулика почали грати в атакуючий футбол, не даючи жодних шансів на роздуми для суперника. На шостій хвилині один із перших штрафних ударів, а їх у матчі було дуже багато, завершився взяттям воріт - автогол на рахунку Білокур, яка відправила кулю у власні ворота. До перерви "Єдність-ШВСМ" реалізувала ще один стандарт, на цей раз удар з одинадцятиметрової позначки, який чітко реалізувала капітан сьогоднішнього матчу Поліна Полухіна - 2:0.

У таймі другому команди почали грати ще жорсткіше, що призводило до частих зупинок у грі. Бажала бути кращою і реалізація моментів у грі. Та все ж потішити вболівальників знову зуміли саме гравці з Плисок. На цей раз свій шанс відзначитися не упустила Тетяна Козиренко. 3:0 і вже завтра команди дізнаються свої підсумкові місця в групах і подальші плани у турнірі.