1/8. Кубок України 17/18. «Маріупольчанка» Маріуполь – «Пантери» Умань - 2:1

26.04.18  926
Кубок України серед жінок, Кубок України 2018, жінки футбол, змагання кубку, жіночий Кубок України, футбол женский, ФФУ, Пантери Умань, Маріупольчанка, женский футбол
Матч 1/8 фіналу між «Маріупольчанкою» та уманськими «Пантерами» став найцікавішим та інтригуючим на цій стадії розіграшу Кубка України.

Ще у першому таймі гості з Умані мали стовідсотковий момент та удар з одинадцятиметрового удару від кіпера «Пантер» прийшовся вище воріт. З нулями на табло команди і пішли на перерву.

Другий тайм подарував вболівальникам справжню футбольну інтригу. Вже на 63 хвилині шанс на пробиття пенальті отримали господарі поля, який влучно реалізувала Яна Винокурова - 1:0. Та це ніяк не вписувалося в плани представника Вищої ліги. І все ж, на 78 хвилині уманчанки зрівнюють рахунок - відзначилася Оксана Білокур. Остання десятихвилинка для обох команд була доволі нервовою, доказом тому чотири гірчичники. Можливо у багатьох вже закралася думка про додатковий час, але все вирішив гол легенди жіночого футболу Світлани Фрішко, яка влучним ударом виводить свою команду до чвертьфіналу розіграшу Кубка України!

На стадії 1/4 фіналу маріупольчанкам знову прийдеться помірятися силами з представником Уманщини. На цей раз суперником
«Маріупольчанки» стане «Ятрань-Берестівець»

КУБОК УКРАЇНИ 2017-2018 - 1/8 ФІНАЛУ
25.04.2018 - м.Маріуполь - стадіон Азовець - 100 глядачів

МАРІУПОЛЬЧАНКА (Маріуполь) - ПАНТЕРИ (Умань) - 2:1 (0:0)
ГОЛИ:
Винокурова 63 пен., Фрішко 81 — Білокур 78
Нереалізований пенальті: Подкуйко 32 (П)

МАРІУПОЛЬЧАНКА: Гараніна - Винокурова, Кандаловська, Фрішко, Завидова, Крадожон, Лиха, Рубан, Худан, Курдюк, Юрик (Сидорова 76)
Запасні: Ярова, Ставер, Воронова, Костюк
Тренер: Карина КУЛАКОВСЬКА

ПАНТЕРИ: Подкуйко - Познохірева, Ткачук, Моспан (Крупніцька 70), Крючкова, Рибалкіна, Мажара, Янчук, Білокур, Бойчук (Кривицька 65), Серемчук (Швед 87)
Запасні: Комарова
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Усова К. (Київ) - Грушко С. (Київська обл.), Степаненко О. (Запоріжжя) - Ченгар О. (Маріуполь)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Гараніна 80, Лиха 88, Сидорова 90 - Білокур 80