1/4 Кубок України 18/19. «Житлобуд-1» Харків - «Ятрань-Берестівець» Уманщина - 5:0

18.11.18  787
Кубок України серед жінок, Кубок України, жінки футбол, 1/4 фінала, жіночий Кубок України, женский футбол, ФФУ, Житлобуд-1, Ятрань Умань, Жилстрой, ЖФК, Берестівець, Котик, Пею
фото Житлобуд-1, fczh1.com
18 листопада 2018 року матчем у Харкові завершилася стадія 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з футболу серед жіночих команд сезону 2018/2019 років.

Останню перепустку до півфіналу розігрували харківський "Житлобуд-1" та "Ятрань-Берестівець" Уманського району Черкаської області. Та вже зі стартових хвилин матчу вся інтрига в поєдинку зникла. Не встигла хвилинна стрілка зробити повний оберт, як рахунок на табло був відкритим. Автором такого швидкого голу стала Юлія Шевчук. За шість хвилин уманчанки вже вдруге виймали м'яч з власних воріт. На цей раз відзначилася Надія Куніна. Ще до перерви перевага господарів поля втілилася в дві результативних атаки: в першому епізоді м'яч у власні ворота переправила Іванна Мушин, а під занавіс тайму точний постріл на рахунку Ольги Овдійчук. Саме Овдійчук і підвела підсумковий рахунок у другому таймі, оформивши дубль в матчі.

5:0 - впевнена перемога харківського "Житлобуд-1", який у 1/2 фіналу зійдеться у протистоянні з дніпровською "Злагода-Дніпро-1".

Повний матч

КУБОК УКРАЇНИ 2018-2019 - 1/4 ФІНАЛУ
18 листопада 2018 - м.Харків - стадіон Динамо-Арена ХНУВС - 150 глядачів

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманщина) - 5:0 (4:0)

Голи: Шевчук 1, Куніна 7, Овдійчук 41,66, Мушин 30 автогол

ЖИТЛОБУД-1: Шульга - Саніна Ж., Костюченко, Утицьких, Соломаха (Голиш 46), Кочнєва, Апанащенко, Хаванська, Куніна (Мозольска 46), Шевчук (Нестеренко 46), Овдійчук
Запасні: Саніна І.
Тренер: Валентина КОТИК

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Денищич - Земляна, Мушин (Комар 45), Вороніна, Косік, Авдєєва, Загуменна, Сівець, Гнидюк, Семенюк Ю., Семенюк О. (Тарасенко 82)
Запасні: Цикаленко
Тренер: Володимир ПЕЮ

Арбітри: Тельбух Л. (Дніпро) - Ольшанська Н. (Слов'янськ), Савченко Н. (Слов'янськ) - Хамкодера О.(Харьків).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава).

Попередження: немає