1/8 Кубок України 18/19. «Буковинська Надія» Чернівецька обл. - «Львів-Янтарочка» Львів - 0:9

24.10.18  939
Кубок України серед жінок, Кубок України, жінки футбол, Буковинська Надія, жіночий Кубок України, женский футбол, ФФУ, Львів-Янтарочка, ПФК Львів, Буковина, ЖФК
У 1/8 фіналу Кубку України команда «Буковинська Надія» грала у рідних стінах із колективом вищої ліги «Львів-Янтарочка» (Львів).

Представник Першої ліги жіночої першості протримався у протистоянні з «синьо-золотими левицями» усього 12 хвилин, після чого забиті м’ячі посипалися у ворота господарок.

Результативні удари Мостової та Лукач стали фундаментом майбутнього розгрому команди, яка приймала «містянок» на стадіоні «Буковина» у Чернівцях. До перерви Мостова та Манзюк ще тричі встигли засмутити голкіпера «Буковинської Надії» Вікторію Кремчаніну.

Після відпочинку команда Сергія Сапронова не збавляла обертів і до фінального свистка ще чотири рази перетворювала свою перевагу на полі у забиті м’ячі. Цікаво, що пента-трик на свій рахунок записала Манзюк, а ще одне взяття воріт – на рахунку Олівейри, яка вийшла на заміну у другому таймі.

Таким чином, в 1/4 фіналу турніру ФК «Львів-Янтарочка» зустрінеться з ФК «Єдність-ШВСМ» з Чернігівщини. Матч відбудеться 17 листопада у Львові.

КУБОК УКРАЇНИ 2018-2019 - 1/8 ФІНАЛУ
24 жовтня 2018 р. Чернівці. Стадіон «Буковина» - 50 глядачів
«Буковинська Надія» (Чернівецька область) – «Львів-Янтарочка» (Львів) – 0:9 (0:5)
Голи: Інга Мостова (12,43), Романа Лукач (20), Олена Манзюк (24,27,52,60,64), Лідіане де Олівейра (75).

«Буковинська Надія»: Вікторія Кремчаніна, Катерина Литвин, Христина Сорохан (Діана Процюк, 67), Віталіна Продан, Оксана Одочук, Марія Маковій, Тетяна Колотило, Елеонора Дідковська, Богдана Джуравець, Олександра Дашкевич (Анастасія Кошман, 64), Регіна Іванеску (Оксана Демедюк, 56).
Запасні: Аміна Хмара, Юлія Андоній, Яна Демко, Світлана Онофрійчук.
Старший тренер – Віталій Луцишин.

«Львів – Янтарочка»: Ірина Славич, Романа Лукач, Валерія Ольховська (Лілія Головко, 46), Оксана Гриценок, Соломія Купяк, Інга Мостова, Світлана Яруш, Наталія Галан (Аріане Перейра, 46), Надія Іванченко (Лідіане Де Олівейра, 69), Олена Манзюк, Каміла Амброзіо.
Запасні: Аманда де Соуза, Перейра де Фрейтас, Вікторія Худа.
Старший тренер – Сергій Сапронов.

Арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ), асистенти арбітра – Оксана Паньків (Тернопіль), Маряна Сухан (Закарпатська область), четвертий арбітр – Марія Сас (Чернівці), спостерігач арбітражу – Володимир Пиндиківський (Бучач).

Попередження: немає