1-й тур Вища ліга 19/20: «Маріупольчанка» Маріуполь - «Ятрань» Берестівець - 1:1

20.07.19  1087
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, жіночий чемпіонат, Берестівець, женский футбол, Ятрань, Вища ліга, ЖФК Маріупольчанка, жіночий футбол, ЖФК
20 липня 2019 року свій стартовий матч у Вищій лізі Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2019-2020 років зіграли команди з Маріуполя та селища Берестівець. В рамках 1-го туру в гості до дебютанта ліги "Маріупольчанки" завітала команда з Черкащини "Ятрань".

Долю матчу вирішили два швидких голи, які команди забили в перші десять хвилин ігрового часу. Спочатку рахунок відкрили господарів поля, зусиллями Олени Галак. А вже через три хвилини рахунок зрівняла Поліна Янчук - 1:1.

Нічийний результат протримався до фінального свистка. В підсумку команди розділили між собою по одному заліковому очку.