3-й тур Вища ліга 18/19: «Пантери» Умань - «Родина-Ліцей» Костопіль - 1:2

18.08.18  877
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Умань, женский футбол, Родина-ЛІцей, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Пантери, ЖФК, Костопіль
16 серпня на центральному стадіоні "Уманьферммаш" відбувся календарний матч чемпіонату у  Вищій лізі між уманськими "Пантерами" та "Родиною-Ліцей" з Костополя.

Старт поєдинку розпочався якнайкраще для господарів поля. Вже на 9 хвилині рахунок у матчі відкрила Віолета Тян. З мінімальною перевагою Пантер команди і пішли на перерву.

Після відпочинку гості з Костополя заграли активніше. Спочатку на 59 хвилині оборонці уманчанок не встежили за Корнацькою, яка залишившись одна перед воротарем влучила точно в нижній кут воріт - 1:1. А на 71 хвилині блискучий удар у дальню дев'ятку воріт видався у Надії Салівончик, який в підсумку став переможним для "Родини-Ліцей".

Футболістки з Костополя виривають перемогу на виїзді і здобувають перші очки у чемпіонаті.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 3 тур
16.08.2018 - м.Умань - стадіон Уманьферммаш - 100 глядачів

ПАНТЕРИ (Умань) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - 1:2 (1:0)
ГОЛИ: Тян 9 - Корнацька 59, Салівончик 71

ПАНТЕРИ: Герасименко - Фомич (Синько 60), Моспан, Бойчук, Тихонова, Рибалкіна, Фрішко, Тян (Шопіна 46), Янчук, Речкіна (Комарова 72), Білокур
Запасні: Крупницька, Гирська, Романенко
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Буднік, Зубач, Костюченко, Котик, Стромидло (Котяш 46), Годунко, Старухіна, Канараська, Салівончик (Калічинська 90+2), Корнацька
Запасні: Дука, Петровець - Баліна, Щур, Мущенська
Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Душеіна М. (Херсон) - Піценко І. (Олександрія), Настусенко Є. (Олександрія) - Ястремський Р. (Умань).
Спостерігач арбітражу: Алексахіна Н. (Кропивницький)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  немає - Корнацька 25