12-й тур Вища ліга 18/19: «Родина-Ліцей» Костопіль - «Пантери» Умань - 3:1

14.04.19  1243
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Умань, женский футбол, Родина-ЛІцей, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Пантери, ЖФК, Костопіль
13 квітня на центральному стадіоні "Колос" в м.Березне відбувся календарний матч 12-го туру чемпіонату України у Вищій лізі між "Родиною-Ліцей" з Костополя та уманськими "Пантерами".

Рівна гра у першому таймі і результативна друга половина матчу принесла надважливу перемогу костопільським футболісткам, яка укріпила їх позиції у чемпіонаті. На 52 хвилині матчу точним ударом рахунок відкрила Надія Салівончик. Майже через десять хвилин штрафний удар майстерно реалізувала Аліна Годунко і збільшила перевагу господарів до двох м'ячів. Та не встигли футболістки "Родини" відсвяткувати гол, як Вікторія Серемчук скоротила відставання до одного м'яча.

Напружена ситуація трималася до останніх секунд. Крапку ж в матчі поставила лідер костопільської команди Олена Руда, яка точний пострілом принесла дуже важливі три очки "Родині-Ліцей" - 3:1.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 12 тур
13.04.2019 - м.Березне - стадіон Колос

РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - ПАНТЕРИ (Умань) - 3:1 (0:0)
ГОЛИ: Салівончик 52, Годунко 63, Руда 90 - Серемчук 65

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Чорна - Зубач, Буднік, Котик, Баліна, Руда, Канарська, Старухіна, Салівончик (Щур 64), Годунко, Корнацька (Шмандровська 78)
Запасні: Петровець, Костюченко, Калічинська, Вільчинська, Мущенська
Тренер: Василь МАМЧУР

ПАНТЕРИ: Герасименко - Ткачук, Білокур, Гирська, Синько (Крупніцька 58), Рибалкіна, Речкіна, Бєлякова (Коробкіна 66), Кривицька, Шопіна (Дядюшкіна 76), Серемчук
Запасні: Маліборська, Микитюк, Жучіна
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Причина С. (Львівська обл.) - Матковська М. (Хмельницький), Мельник Н. (Вінниця) - Мамчур Н. (Рівне).
Спостерігач арбітражу: Боднар Я. (Тернопіль)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  Щур 82 - Білокур 35, Гирська 62
ВИЛУЧЕННЯ: Щур 87 (друге попередження)