3-й тур Вища ліга 18/19: «Житлобуд-2» Харків - «Ятрань-Берестівець» Уманщина - 5:0

17.08.18  830
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, ФФУ Вища ліга, Ятрань, Берестівецб, Жилстрой, ЖФК, Харьков, Солнечный стадионВ четвер, 16 серпня 2018 року, на спортивній арені «Сонячний» в Харкові, в матчі третього туру української Вищої ліги харківський Житлобуд-2 здобув розгромну перемогу над уманською Ятрань-Берестівець - 5: 0.

Вже на 11-й хвилині харків'янки відкрили рахунок завдяки голу Олени Ходирєвої. До перерви господарів відзначилися ще двічі. У складі харківського клубу відзначився також Яна Калініна та Катерина Корсун.
Після перерви малюнок гри не змінився і Житлобуд-2 продовжував будувати атаки до воріт суперників з Уманщини. Старання втілилися у ще два забитих м'ячі: Вероніка Андрухів на початку другої половини збільшила рахунок до 4:0, а Олена Ходирєва, оформивши дубль підбила підсумок в матчі - 5:0.

Таким чином, Житлобуд-2 здобуває вже третю перемогу у новому сезоні і тепер одноосібно лідирує в турнірній таблиці з 9 очками.
А ось Ятрань-Берестівець ніяк не може знайти свою гру і зазнавши чергову поразку опускається в зону аутсайдерів чемпіонату.
Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 3 тур
16.08.2018 - м.Харків (Пятихатки) - стадіон Сонячний - 100 глядачів

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманщина) - 5:0 (3:0)
ГОЛИ: Ходирєва 11,89, Калініна 35, Корсун 39, Андрухів 48

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Мохнач, Подольська, Рижова, Ходирєва, Корсун, Китаєва, Полюхович (Скориніна 75), Кравчук (Малахова 46), Андрухів (Головач 68), Калініна
Запасні: Крищишин - Сірмай, Колещук, Кумеда
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

ЯТРАНЬ: Денищич - Земляна, Вороніна, Мушин, Сівець, Авдєєва, Загуменна, Тихонова, Семенюк Ю., Косік (Тарасенко 53), Семенюк О. (Комар 55)
Запасні: Гнидюк, Назаренко
Тренер: Володимир ПЕЮ

Арбітри: Тагамлик В. (Слов'янськ) - Ольшанська Н. (Слов'янськ), Іваннікова І. (Лисичанськ) - Хамходера О. (Харків).
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  немає