4-й тур Перша ліга 17/18: «Янтарочка» Новояворівськ - «Колос» Махнівка - 2:0

23.04.18  1067
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Янтарочка, Новояворівськ, женский футбол, Колос Махнівка, спорт жінки, ФФУ Перша ліга
У першому турі другого кола Першої ліги України футболістки з Новояворівська здолали «Колос» із Вінницької області.

Перший тайм пройшов на зустрічних курсах. Уже на 3-ій хвилині футболістка «Янтарочки» Ольга Кожевнікова могла відкривати рахунок, але не використала момент. Другий тайм був за господарками поля. Долю протистояння вирішили два влучні удари 21-річної півзахисниці Наталії Собчишин після кутового – спочатку вона забила головою, а потім з льоту ввігнала круглого в сітку.

чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Янтарочка, Новояворівськ, женский футбол, Колос Махнівка, спорт жінки, ФФУ Перша лігаНагадаємо, в першому колі «Янтарочки» розписали на виїзді з «Колосом» результативну нічию – 2:2. У складі новояворівського клубу тоді відзначилися Мирослава Мартинович і Світлана Климарчук.

Після перемоги над суперником із Вінничини жіночий колектив із Новояворівська із 7-ма очками в активі очолив групу 1 Першої ліги України. Наступний матч «Янтарочка» проведе 13-го травня на виїзді проти київської «Атекс-Оболонь» (в першому поєдинку між цими командами зафіксовано зафіксовано розгромну перемогу новояворівського клубу з рахунком 5:0).