Перша ліга 17/18 - 1/2 фіналу: «Колос» Махнівка - «Янтарочка» Новояворівськ - 1:2

14.06.18  929
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Колос Махнівка, женский футбол, Янтарочка ЛЬвівщина, ФФУ Перша ліга, Фінал жінки, жіночий футбол України
У півфінальному матчі плей-офф за вихід у Вищу лігу чемпіонату України серед жіночих команд футболістки з Новояворівська на Херсонщині здобули вольову перемогу над «Колосом» із Махнівки Вінницької області.

Загалом гра вийшла рівною і напруженою. Впродовж поєдинку футболістки неодноразово обстукували каркас воріт. На 25-ій хвилині Іванна-Леся Тарнавська змістилася з правого флангу, обігравши декількох опоненток, і влучно пробила з кута штрафного майданчика в нижній дальній кут – 1:0. На 63-ій хвилині зустрічі гравець «Колоса» Альона Коваленко відновили рівновагу в рахунку. Після цього обидві команди грали обережно, боячись помилитися.
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Колос Махнівка, женский футбол, Янтарочка ЛЬвівщина, ФФУ Перша ліга, Фінал жінки, жіночий футбол УкраїниПід завісу матчу більш активнішими були «янтарочки». На 90+3-ій хвилині Ольга Кожевнікова ввірвалася в карний майданчик «Колоса», де її збили. Пенальті бездоганно реалізувала Наталія Собчишин. У підсумку – вольова перемога підопічних Карла Заградки 2:1.

Таким чином, у вирішальному двобої  колектив із Новояворівська посперечається з «Восходом» (Стара Маячка, Херсонська область), який обіграв у півфіналі «Маріупольчанку» з Маріуполя 3:2.