5-й тур Вища ліга 18/19: «Житлобуд-2» Харків - «Восход» Херсонська обл - 9:0

07.09.18  927
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, ФФУ Вища ліга, Восход, Стара Маячка, Херсонська область, Жилстрой, ЖФК, Харьков, Солнечный стадион07 вересня, в домашньому матчі п'ятого туру чемпіонату України-2018/19 серед жіночих команд вищої ліги «Житлобуд-2» виграв у команди «Восход» з Херсонської області з рахунком 9:0.

Перед початком зустрічі начальник команди «Житлобуд-2» Жанна Тремполец привітала Тетяну Китаєву та Вероніку Андрухів з 100-ю грою в у складі харківського клубу. У своєму ювілейному матчі Вероніка зробила дубль на 8-й і 37-й хвилинах. Також в першому таймі голи забили Тетяна Полюхович на 6-й хвилині, Яна Калініна на 22-й, Олена Ходирєва на 41-й і Малахова Яна на 46-й.

У другій половині гри суперниці отримали три м'ячі в свої ворота від Ірини Василюк на 65-й хвилині, Анастасії Скориніна на 72-й і Роксолани Кравчук відзначилася вже під занавіс матчу.

У наступному матчі, який пройде 16 вересня,
«Житлобуд-2» зустрінеться з харківським «Житлобуд-1».
Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 5 тур
07.09.2018 - м.Харків (Пятихатки) - стадіон Сонячний - 100 глядачів

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - ВОСХОД (Херсонська обл) - 9:0 (6:0)
ГОЛИ: Полюхович 6 пен, Андрухів 8,37, Калініна 22, Ходирєва 41, Малахова 45+1, Василюк 65, Скориніна 72, Крачук 90+2

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Мохнач, Подольська, Василюк, Рижова (Скориніна 57), Ходирєва (Колещук 46), Китаєва, Полюхович, Малахова (Кравчук 46), Андрухів, Калініна
Запасні: Крищишин - Кумеда, Головач
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

ВОСХОД: Устінова - Колька, Несіна, Аілінкий, Деркач, Левицька, Стєкольщикова (Островська 65), Марченко (Джафарова 80), Клепацька, Козак (Сенічева 41), Стець
Запасні: Рижанок - Семиженко, Норик
Тренер: Сергій ЮДІН

Арбітри: Тельбух Л. (Дніпро) - Ольшанська Н. (Слов'янськ), Стрілецька М. (Суми) - Хамходера О. (Харків).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  немає - Стець 43