Огляд матчу. 17-й тур 18/19: «Восход» - «Родина-Ліцей» - 2:0

27.05.19  1018
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат,Стара Маячка, женский футбол, Восход, Херсонська область, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Родина-Ліцей, ЖФК, жіночий футбол, Олешки, Роман Заєв(Олександр Крупиця, ВГОРУ): Жіноча футбольна команда «Восход» вдало дебютувала в Чемпіонаті України серед жіночих команд Вищої ліги. Представниці Херсонщини відразу заявили про себе, претендуючи на бронзові медалі.

Так склалася турнірна боротьба, що в останньому домашньому матчі проти «Родина-Ліцей» з Костополя в разі нічиєї або перемоги восходовкі
достроково ставали б володарками бронзових медалей.

Матч відбувся в Олешках, на прекрасному стадіоні «Старт». У першому таймі господарки нервували. Частенько поспішали, страждаючи неточними передачами і ударами по воротах суперниць. Зрозуміло. Хотілося швидше забити гол. Тим більше, що пропускала цю гру через перебір жовтих карток кращий бомбардир команди Юлія Стець. Як би там не було, але в першій половині вболівальники не побачили забитих м'ячів.

Очевидно, після відпочинку наставник «Всоходу» Роман Заєв все ж зумів заспокоїти своїх підопічних. Вони почали другу половину зовсім по-іншому. І вже на 57-й хвилині, після розіграшу штрафного і навісу капітана команди Тетяни Левицької в штрафний майданчик гостей, Олена Лимар головою переправила м'яч в сітку воріт суперниць - 1:0.

Ще через одинадцять хвилин відзначилася Юлія Ємельянова. Вона зробила сольний прохід і точно пробила під праву стійку від голкіпера.

Повівши 2:0, «Восход» дещо знизив швидкості, довівши зустріч до переможного кінця. Тим самим за тур до закінчення чемпіонату наші дівчата завоювали бронзові медалі в елітному ешелоні чемпіонату України.

Вітання гравцям «Восходу» і їх тренерам Роману Заеву та Володимиру Борщенко, начальнику команди Миколі Полупанову і, звичайно, того, без якого неможливий був би цей успіх - президенту футбольного клубу, підприємцю Віктору Пунгіну, з прекрасною перемогою, якій заздрять багато команд-старожили жіночої вищої ліги.

Огляд матчу

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 17 тур
26.05.2019 - м.Олешки - стадіон Старт - 210 глядачів

ВОСХОД (Херсонська обл) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) -2:0 (0:0)
ГОЛИ: Лимар 57, Ємельянова 68

ВОСХОД: Сандалова - Чистякова, Несіна, Левицька, Осіпян, Лимар (Сєнічева 83), Деркач, Свергун, Ємельянова (Островська 83), Кряж, Салай (Марченко 65)
Запасні: Устінова - Аілінкій, Колька
Тренер: Роман ЗАЄВ

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Петровець - Буднік, Котик, Канарська, Годунко, Старухіна (Калічинська 46), Щур (Розлуцька 80), Салівончик, Зубач, Баліна, Мущенська (Костюченко 75)
Запасні: Дука - Супоніна, Шмандровська, Котовець
Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Єрємєєв Є. (Миколаїв) - Резнік А. (Київська обл.), Крикунова К. (Миколаїв) - Онищенко В. (Херсон).
Спостерігач арбітражу: Кириченко Я. (Кропивницький)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Свергун 90+2 - Калічинська 76