7-й тур Вища ліга 18/19: «Ладомир» Володимир-Волинський - «Родина-Ліцей» Костопіль - 2:0

23.09.18  960
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, женский футбол, жіночий чемпіонат, Родина-Ліцей, Ладомир, Волинь, ЖФК, Костопіль, Володимир-Волинський, ФФУ
фото Андрій Назаров
Жіночий футбольна команда «Ладомир» Володимир-Волинський продовжує переслідування лідерів чемпіонату. Перемога у сьомому турі дала змогу підопічним Олега Бортніка увійти до трійки кращих.

Та все ж, звітний матч у Володимир-Волинському проти костопільської «Родини-Ліцей» видався досить непростим. В минулому турі рівнянки здобули сенсаційну перемогу над «Злагодою-Дніпро-1» і перед матчем сьомого туру були на відстані перемоги від волинянок.

Своєрідне західноукраїнське дербі жіночого футболу у першому таймі не принесло результату жодній з команд, а отже після перерви все треба було розпочинати з чистого листа.
Перепочинок пішов на користь господарям поля і вони зуміли переламати хід гри. На 62 хвилині рахунок відкрила Христина Перевізник, а закріпила перевагу волинян Анна Каверзіна. Мала змога Анна і відзначитися вдруге та реалізувати одинадцятиметровий удар не вдалося.

Фінальний свисток арбітра зафіксував трудову перемогу «Ладомиру» - 2:0.

Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 7 тур
23.09.2018 - м.Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 200 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - 2:0 (0:0)
ГОЛИ
: Перевізник 62, Каверзіна 81
Нереалізований пенальті: Каверзіна 84

ЛАДОМИР: Вальчук - Шайнюк, Кибиш, Аполлоніна, Каверзіна, Кухаренко, Кревська, Перевізник, Гірин, Кузьмич, Лемешук
Запасні: Велич - Ніколаєва, Димура, Кушнір
Тренер: Олег БОРТНІК

РОДИНА:
Герасимчук - Буднік, Котик, Костюченко (Калічинська 46), Баліна, Канарська, Годунко, Котяш, Салівончик (Щур 65), Старухіна, Корнацька (Шмандровська 74)

Запасні: Дука - Зубач, Стромидло, Мущенська
Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Файда В. (Львів) - Паньків О. (Тернопіль), Матковська М. (Хмельницький) - Секунда С. (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Школьний І. (Луцьк)