13-й тур Вища ліга 19/20: «ЕМС-Поділля» Вінниця - «Пантери» Умань - 1:1

13.11.19  646
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, жіночий чемпіонат, женский футбол, ЕМС-Поділля, ВО ДЮСШ, Вища ліга, Пантери Умань, ЖФК, жіночий футбол
Дебютанти вищого дивізіону продовжують відбирати очки у команд і підбираються к середнякам ліги. 04 листопада вінничанки на своєму полі приймали уманські "Пантери". У першому таймі гості відкрили рахунок, завдяки точному удару Оксани Білокур. А ось зрівняти рахунок господарям вдалося одразу після перерви - гол з пенальті на рахунку Марії Викалюк. Нічийним рахунок протримався до фінального свистка - 1:1.
2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 13 тур
04.11.2019. 12.00 - Нива (Вінниця) - 50 глядачів.
ЕМС ПОДІЛЛЯ (Вінниця) - ПАНТЕРИ (Умань) - 1:1 (0:1)
ГОЛИ: 0:1 Білокур О. (12), 1:1 Викалюк М. (48, з пенальті).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Христюк Ю. (29), Викалюк М. (50), Борисюк Д. (54), Мельник Н. (56) - Швець Т. (59), Свердлова А. (78), Деренюк Ю. (90+2).
ВИЛУЧЕННЯ: Викалюк М. (66, друге попередження) - не має.

ЕМС ПОДІЛЛЯ: Темник О. - Куп'як С., Бордюг А., Левчук Ю., Христюк Ю., Чурікова Н., Мельник Н., Смеречинська Г., Викалюк М., Руденко Є., Борисюк Д..
Запасні: Дуднік М., Філатова Ю., Кожокар Б., Салля Г., Лемещак А., Шабльовська К., Ціхач Д..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Дуднік Олександр Васильович

ПАНТЕРИ: Маліборська С. - Пороходніченко В., Рибалкіна І., Ткачук А., Швець Т., Свердлова А., Чорна К., Шилова А., Білокур О., Аслаханова А., Серемчук В..
Запасні: Герасименко А., Гирська О., Бєлякова Д., Крупніцька В..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Деренюк Юрій Олександровіч

Арбітри: Чайка Ірина (Львів) - Резнік Анастасія (Київська), Маринець Марія (Житомирська область) - Александренко Микола (Вінниця).
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Наталія (Київська).