Croatia Womеn's Cup 2019: Україна - Боснія і Герцеговина - 1:0

04.03.19  803
жіночий футбол, ЖФК, жіноча національна збірна, збірна України жінки, женская сборная Украины, Croatia Women’s Cup 2019, женский футбол, МиЗбірна, ФФУУ матчі за третє місце на турнірі Croatia Womens Cup 2019 синьо-жовті перемогли команду Боснії і Герцеговини.

Гра проходила за переваги української збірної. Підопічні Наталії Зінченко створили в першому таймі кілька відмінних гольових моментів. Зокрема, на 20-й хвилині Калініна з чудової позиції пробила вище воріт, а за 10 хвилин Андрухів не реалізувала вихід сам на сам із голкіпером. Але зрештою перевага українок далася взнаки. Рахунок відкрила Апанащенко, яка вдало відгукнулася на фланговий пас Андрухів.

Після перерви синьо-жовті продовжували володіти ініціативою й загрожувати воротам боснійок. На 49-й хвилині лише блискуча гра воротаря суперниць не дозволила відзначитися Кравець. Згодом Петрик упритул розстрілювала ворота, але знову голкіпер заблокувала удар. У підсумку — 1:0 на користь української збірної.