Ліга Чемпіонів УЄФА 17-18: Олімпіа Клуж - Житлобуд-2 Харків - 1:0

22.08.17  1051
УЄФА, Ліга Чемпіонів, WUCL, Жіноча ліга Чемпіонів, Cluj Arena, UEFA Women's Champions League, Olimpia Cluj, WFC-2 Kharkiv
В дебютному матчі на євроарені чемпіон України - харківський "Житлобуд-2" зазнав мінімальної поразки на виїзді проти місцевої "Олімпіа" Клуж-Напока. Єдиний м'яч було забито на 33 хвилині.
Незважаючи на старання та корективи, внесені в перерві матчу, українки так і не зуміли засмутити голкіпера румунок. У підсумку, 0:1 – прикра поразка представників України.

В іншому матчі групи шотландський "Хіберніан" розгромив колектив "Суонсі Сіті" з Уельсу - 5:0.
Свій наступний поєдинок у Лізі Чемпіонів "Житлобуд-2" проведе 25 серпня. Суперниками підопічних Наталії Зінченко стануть саме представники Шотландії. Початок матчу об 11:00 за київським часом.