Ліга Чемпіонів УЄФА 17-18: Житлобуд-2 Харків - Хіберніан - 1:1 + ВІДЕО

25.08.17  1186
УЄФА, Ліга Чемпіонів, WUCL, Жіноча ліга Чемпіонів, Харків, UEFA Women's Champions League, Житлобуд-2, WFC-2 Kharkiv, Жилстрой-2
фото з архіву
Чемпіон України - харківський «Житлобуд-2» здобуває перше заліково очко у Лізі Чемпіонів.

Свій другий матч на євроарені підопічні Наталії Зінченко провели проти одного з лідерів шотландського футболу - клубу з Единбургу «Хіберніан». Звітний поєдинок мав стати вирішальним для обох команд, а особливо для української команди. Саме перемога над суперником давала шанс харківчанкам продовжити боротьбу за вихід в плей-офф Ліги Чемпіонів.

Перший тайм розпочався з супер-моменту, який мала реалізовувати Яна Калініна, та, на жаль, удар з вигідної позиції пройшов над поперечиною. Після цього ініціативою заволоділи британки, а ось харківчанки перейшли у гру другим номером. Ця тактика принесла свій результат - на 43 хвилині Яна Малахова після передачі Віри Дятел вивела свою команду вперед - гол "у роздягальню" 1:0.
Після перерви малюнок гри мало змінився.
«Хіберніану» треба було відігруватися і команда все частіше шукала шляхи до воріт українок. Віддамо належне і харківчанкам - грали один за одного, навіть в моментах, коли гравці вже були безсилі, надійно страхувала їх голкіпер Дарина Бондарчук.

Та на 80 хвилині все ж фортуна усміхнулася і
шотландкам. Після подачі кутового свій мяч забила Люсі Грем - 1:1. І раптово ситуація кардинально змінилася. Пропущений гол активізував атакуючі дії українок і кінцівка матчу могла б бути зовсім іншою. Та все ж, 90 хвилин основного часу та три додані хвилини переможця у цьому матчі так і не виявили.

Перша історична нічия
харківського «Житлобуд-2» у Лізі Чемпіонів. Наостанок, 28 серпня, українки проведеть свій заключний поєдинок у групі проти команди з Уельсу «Суонсі Сіті». Початок матчу о 18:00 за київським часом.
УЄФА, Ліга Чемпіонів, WUCL, Жіноча ліга Чемпіонів, Cluj Arena, UEFA Women's Champions League, Hibernian, WFC-2 Kharkiv, Жилстрой-2