Майстер-клас від ЖФК «Багіра»: у Лимані змагалися юні футболістки

07.07.19  692
Федерація футболу Донецької області, Лиман, жіночий футбол, женский футбол, ЖФК Багира, День Молоді, УАФ, футбол дівчата
(Федерація футболу Донецької області): У Лимані на спортивній базі ЗОШ №3 відбулися змагання серед дівчат з футболу, присвячені Дню молоді.

По закінченню урочистого відкриття, футболістки місцевого ФК «Багіра» провели майстер-клас для юних гравців. «Пантерочки» продемонстрували техніку володіння м’ячем, а також розповіли про успіхи команди, поділилися досвідом з юними футболістками.

У ході турніру було проведено конкурси на кращого пенальтиста, кращого у жонглювання м’ячем. За їх підсумками переможцем серед воротарів стала Валерія Тюхтій, серед пенальтистів кращою виявилася Анастасія Хімінець та серед гравців на краще жонглювання визначилася Альбіна Юденко з результатом 210 дотиків! До речі її особистий рекорд складає 478 ударів по м’ячу. Погодьтеся, не кожному хлопчику під силу подолати такий результат. Молодець!!!

Щодо безпосередньо самих змагань у командному заліку, які пройшли за коловою системою, місця призової трійки виглядають так: 1 місце виборола команда «Південь», 2 місце посіла команда «Північ», і 3 місце команда «Схід», всі вони представляють Лиман.

На урочистому закритті змагань нагороджено команди кубком, дипломами за відповідно зайняті місця, а гравці команд та кращі гравці у номінаціях удостоєні цінних подарунків від організаторів змагань – управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради.