10-й тур Перша ліга 18/19: «Янтарочка» Новояворівськ - «Колос-Мрія» Махнівка - 2:1

28.05.19  726
Перша ліга, жіночий футбол України, женский футбол, УАФ, Новояворівськ, спорт Янтарочка, футбол жінки, Колос-Мрія, Махнівка, жіночий футбол
(Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області): У заключному турі чемпіонату Першої ліги України серед жіночих команд футболістки новояворівської «Янтарочки» здолали на власному полі «Колос-Мрію» з Козятина Вінницької області і фінішували на 4-ій сходинці турнірної таблиці.

Наставник «янтарочок» Карло Заградка дав здебільшого пограти в цьому матчі гравчиням, які мали небагато ігрової практики впродовж сезону. Загалом обидві команди демонстрували рівну гру. Здавалося все завершиться мировою. Однак на 68-ій хвилині Поліна Мухлініна в ході атаки лівим флангом віддала передачу Софії-Марії Зозулі, котра ввійшла у штрафну площу і прицільним ударом у кут воріт відкрила рахунок.

На 82-ій хвилині досвідчена Анна Куртиніна відновила рівновагу. Однак уже через дві хвилини Софія-Марія Зозуля оформила дубль, забивши у схожому стилі, як і в епізоді з першим голом. У підсумку – 2:1. Ця перемога дозволила колективу з Новояворівська фінішувати на 4-ій позиції турнірної таблиці серед 6-ти команд. Тренер «Янтарочки» Карло Заградка цілком задоволений таким підсумковим результатом виступів своїх підопічних у всеукраїнських змаганнях.