ТМ. Грузія WU17 - Україна WU17 - 0:0

21.09.18  886
МиЗбірна, WU-17, Паламарчук, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, Товариські матчі, Грузія
Дівоча збірна команда України серед гравців до 17-ти років завершила другий матч проти одноліток з Грузії. Нагадаємо, що 19 вересня «синьо-жовтих» здобули мінімальну перемогу - 1:0.

Українки у першому таймі краще контролювали м’яч. Та все ж головна загроза виникала у наших воріт, особливо після стандартних та кутових ударів. На наше щастя, жоден з моментів так не видався результативним.

У другому таймі гра вирівнялась і вже збірна Україна почала створювати атаки на чужі ворота. Втім на підсумковий результат це не вплинуло - нічия 0:0.

Наступний збір дівоча збірна розпочне вже 07 жовтня, а 14-го числа вирушить до Данії для участі у відбірковому етапі Чемпіонату Європи. За результатами жеребу, дівоча збірна України WU-17 потрапила до групи 1, де суперниками «синьо-жовтих» будуть команди Чехії, Данії та Фарерських островів.