Відбір ЧЄ 2019: Україна WU19 та Ірландія WU19 - учасники еліт-раунду

10.10.18  839
Зинченко Наталья, МиЗбірна, молодіжна жіноча збірна, WU-19, Євро 2019, Україна збірна команда, женская сборная, ФФУ, женский футбол, отбор ЕВРО, Фареры
Жіноча молодіжна збірна України WU-19 поступилася в останньому матчі відбірного раунду Євро-2019 і посіла друге місце в групі 8.

Останній поєдинок відбірного раунду Євро-2019 у групі 8 між жіночими молодіжними збірними WU-19 України та Ірландії, по суті, вже нічого не вирішував. Обидві команди вже вийшли до еліт-раунду відбору, й гра мала значення більше для престижу.

Вже на початку матчу українки мали два чудових моменти, щоб відкрити рахунок, але Лукач Романа та Юлія Семенюк не реалізували свій шанс. А ось у ірландок перший  удар вийшов результативним, який вивів їх вперед на 12-й хвилині. Гол на рахунку нападниці Люсії Лобато.

На жаль, зустріч збірна України завершувала вдесятьох. На 71-й хвилині другу жовту картку отримала Марія Колещук. Наші суперниці скористалися цим дуже швидко і ефективно. За дев'ять хвилин після вилучення мети досяг удар Аланни Макевой. А під завісу матчу Тіган Редді встановила остаточний рахунок.

Відбірний етап Євро-2019 WU-19. Група 8
Україна WU19 — Ірландія WU19 — 0:3 (0:1)
Голи: Лобато 12, Макевой 80, Редді 87

Україна: Крищишин - Лукач, Білокур (Вегерич, 88), Шайнюк, Колещук, Семенюк (Куп'як, 66), Котяш, Нікітюк, Ілліна, Постол (Гірин, 27), Куніна.

Ірландія: Тернер - Бейнс (Фехі, 64), Макговер, Дойл (Бреді, 87), Еткінсон (Мастерсон, 87), Радді, Макевой, Макей, Пейн (Томпсон, 87), Сінглтон, Лобато (Слеттері, 77).

Попередження:
Колещук, Нікітюк, Куп'як — Сінглтон.
Вилучення: Колещук (71).

В іншому матчі нашої групи 8 збірна Литви переграла Фарерські острови з рахунком 1:0 і посіла третє місце.