«Житлобуд-2» Харків - віцечемпіон України сезону 2018/2019

01.06.19  697
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Ладомир, Володимир-Волинський, ЖФК, Харьков
У суботу свій останній матч у Чемпіонаті України сезону 2018/2019 відіграли футболістки "Ладомиру" та "Житлобуд-2". Поєдинок у Володимир-Волинському завершився переконливою, розгромною перемогою харків'янок - 6:0.

У першому таймі гості відзначилися лише одного разу. Одна з найкращих бомбардирів "Житлобуд-2" Тетяна Полюхович на 13 хвилині матчу відкрила рахунок.
По перерві срібний чемпіон заграв ще швидше і перевага втілилися в ще п'ять голів: дубль оформила Полюхович та Роксолана Кравчук, а ще по одному м'ячу забили Яна Малахова та Вероніка Андрухів.
Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 18 тур
01.06.20198 - м.Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 70 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) -ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 0:6 (0:1)
ГОЛИ: Полюхович 13,78, Малахова 52, Андрухів 55, Кравчук 50,86

ЛАДОМИР: Вальчук (Глух 85) - Шайнюк, Аполлоніна, Ольхова, Кухаренко, Перевізник, Гірин, Кузьмич, Лєбєдева, Кревська, Лемешук (Каверзіна 70)
Запасні: Барановська
Тренер: Олег БОРТНІК

ЖИТЛОБУД-2: Самсон - Корсун, Подольська, Рижова (Колещук 55), Сірмай, Китаєва, Андрущак (Кравчук 55), Скориніна (Малахова 46), Андрухів, Полюхович, Калініна
Запасні: Бондарчук - Джуренко, Котяш, Мохнач
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Мамчур Н. (Рівне) - Паньків О. (Тернопіль), Матковська М. (Хмельницький) - Яронщук Р. (Луцьк).
Спостерігач арбітражу: Боднар Я. (Тернопіль)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Лемещук 30 - немає