15-й тур Вища ліга 17/18: «Злагода-Дніпро-1» - «Ятрань-Берестівець» Уманщина - 0:3

05.05.18  892
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ятрань-Берестівець, женский футбол, Злагода-Дніпро, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Уманщина
фото з архіву
У матчі 15-го туру дніпровська "Злагода-Дніпро-1" на своєму полі приймала гостей з Уманщини - "Ятрань-Берестівець".

У першому таймі підопічні Володимира Пею виглядали цікаві і створили більше небезпечних моментів. Та реалізували вони свою перевагу доволі несподівано. Після флангової подачі Юлія Семенюк націленим ударом головою направила м'яч у кут воріт "Злагоди" та
кіпер господарів супроводжуючи поглядом можливо вирішила, що він йде повз ворота, але на щастя уманчанкам він влучив немов куля в лузу - 1:0.

У таймі другому дніпрянки заграли агресивніше і одразу почали з'являтися моменти. Найктивнішою була Ксенія Гриценко та це, на жаль, не вплинуло на результат. Натомість гості забили ще двічі. Протягом однієї хвилини, спочатку Юлія Семенюк точним ударом зі штрафного, а згодом Ольга Авдєєва зігравши на добиванні встановили підсумковий рахунок 3:0.

Після цієї перемоги «Ятрань-Берестівець» впритул наближається до чернігівської «Легенди» і продовжує боротьбу за бронзові нагороди.

ВІДЕООГЛЯД матчу

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 15 тур
04.05.2018 - м.Дніпро - стадіон Молодіжний парк - 100 глядачів

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - 0:3 (0:1)
ГОЛИ: Семенюк Ю. 40,68, Авдєєва 69

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1: Митрофанська - Калягіна, Яковенко (Барчан 46), Ковтун, Пороходніченко, Чорна, Аслаханова, Підгорна, Музика, Гриценко, Іванова
Запасні: Сумарокова, Литвин, Щеглова, Тараба, Немець
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Цикаленко - Левицька, Авдєєва (Семенюк О. 80), Вороніна, Сівець, Аілінкіій, Загуменна, Земляна, Семенюк Ю., Назаренко (Комар 85), Гнидюк
Запасні: Коріненко - Косік, Боярова
Тренер: Володимир ПЕЮ

Арбітри: Усова К. (Київ) - Савченко Н. (Слов'янськ), Ольшанська Н. (Слов'янськ) - Ніженковський О. (Дніпро).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Калягіна 71 - Назаренко 67