15-й тур Вища ліга 17/18: «Атекс-СДЮШОР-16» Київ - «Пантери» Умань - 1:2

07.04.18  946
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Пантери, Атекс-СДЮШОР-16, женский футбол, Вища ліга жінки, футбол України
В той час, коли жіноча національна збірна України готувалася до відбіркового матчу Кубка Світу-2019 зі збірною Хорватії (перемога 3:0) - клуби Вищої ліги національної першості грали перенесені матчі.

Одним з таких став поєдинок у Києві: в гості до столичного «Атекс-СДЮШОР-16» завітали уманські «Пантери». Перебіг подій у першому таймі дав зрозуміти уманчанкам, що легкої прогулянки у матчі з аутсайдером не буде. На перерву команди пішли за рахунку 0:0. Відмітимо, що у другому колі чемпіонату киянки продовжують приємно радувати результатом.

Друга половина зустрічі виявилася набагато цікавішою, адже глядачі встигли побачити не тільки 3 голи, а ще 2 попередження та 2 вилучення. Саме цікаве, що вилучення отримали голкіпери обох команд!  Але до цього першими рахунок відкрили гості, зусиллями Серемчук Вікторії. Та довго святкувати не довелося. Вже через шість хвилин рахунок був зрівняний - відзначилася Наталія Черепаня. Остання п'ятнадцятихвилинка стала самою гарячою. Ключовим моментом матчу стало вилучення голкіпера киянок, яке в підсумку призвело до другого взяття воріт. Оксана Білокур влучним ударом приносить важку перемогу «Пантерам» - 2:1.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 15 тур
04.04.2018 - м.Київ - стадіон КНТЕУ - 150 глядачів

Атекс-СДЮШОР-16 (Київ) - ПАНТЕРИ (Умань) - 1:2 (0:0)
ГОЛИ:
Черепаня 53 - Серемчук 47, Білокур 77

АТЕКС-СДЮШОР-16: Макарочкіна - Васьківська (Мирончук 50), Ковальчук Ю., Заєнчковська, Ткаченко, Тарасенко, Шилова, Черепаня, Помазан, Кукса, Малиновська
Тренера: Алла ГРЕСЬ

ПАНТЕРИ:
Подкуйко - Познохірева, Ткачук, Моспан, Крупніцька (Бойчук 46), Рибалкіна, Мажара, Янчук, Кривицька (Швед 46 (Герасименко 86)), Серемчук, Білокур
Запасні: Нагорна, Комарова, Крючкова
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Тагамлик В. (Слов'янськ) - Савченко Н. (Слов'янськ), Даніленко О. (Одеса) - Дмитренко А. (Вишневе)
Спостерігач арбітражу: Рачинська Н. (Київ)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Тарасенко 67, Малиновська 89 - немає
ВИЛУЧЕННЯ: Макарочкіна 74 - Подкуйко 86