6-й тур Вища ліга 18/19: «Пантери» Умань - «Єдність-ШВСМ» Плиски - 0:3

15.09.18  934
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Умань, женский футбол, ФК Єдність-ШВСМ, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Пантери, ЖФК, Плиски
15 вересня на уманському центральному стадіоні "Уманьферммаш" відбувся матч 6-го туру чемпіонату у Вищій лізі, в якому уманські "Пантери" приймали "Єдність-ШВСМ" Плиски Чернігівської області.

Матч пройшов за переваги гостей з Чернігівщини, які вже у першому таймі забезпечили собі впевнену перевагу у рахунку: спочатку рахунок відкрила захисник "Єдності" Анастасія Ілліна, а на 29-й хвилині перевагу закріпила наразі кращий бомбардир команди Надія Вегрич - 2:0.

По перерві малюнок гри не змінився і футболістки з Плисок довели матч до впевненої перемоги. На 65 хвилині черговий гол у зустрічі записала на свій рахунок вже Аліна Скидан. 3:0 - і "Єдність-ШВСМ" продовжує утримувати позиції в призовій трійці.
Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 6 тур
15.09.2018 - м.Умань - стадіон Уманьферммаш - 150 глядачів

ПАНТЕРИ (Умань) - ЄДНІСТЬ-ШВСМ (Плиски) - 0:3 (0:2)
ГОЛИ: Ілліна 19, Вегерич 29, Скидан 65

ПАНТЕРИ: Герасименко - Ткачук, Фрішко, Крупніцька, Моспан, Юрик (Гирська 64), Рибалкіна (Буц 32), Білокур, Кривицька (Шопіна 46), Речкіна, Янчук
Запасні: Романенко, Бойчук
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

ЄДНІСТЬ-ШВСМ: Ібрагімова - Ілліна, Боярова, Полухіна, Кравченко, Давиденко, Бочковська (Мажара 71), Скидан, Вегерич (Малиновська 40), Мазурова, Постол (Ковб 71)
Запасні: Лашко, Чічінадзе
Тренер: Роман ЗАЄВ

Арбітри: Кваша А. (Київська обл.) - Піценко І. (Олександрія), Настусенко Є. (Олександрія) - Корнієнко О. (Умань).
Спостерігач арбітражу: Алексахіна Н. (Кропивницький)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  немає - Малиновська 57, Боярова 63