1/8. Кубок України 17/18. «Восход» Стара Маячка – «Житлобуд-2» Харків - 0:10

25.04.18  886
Кубок України серед жінок, Кубок України 2018, жінки футбол, змагання кубку, жіночий Кубок України, футбол женский, ФФУ, Житлобуд-2, Восход Херсонщина, женский футбол
25 квітня харківський «Житлобуд-2» з розгромної перемоги розпочав шлях у Кубку України з футболу серед жіночих команд сезону 2017/2018.

До Херсону, на матч з ФК "Восход", один з лідерів жіночого футболу України відправився в експерементальному складі, та це не завадило харів'янкам здобути переконливий результат. З перших хвилин гості захопили ініциативу в матчі і вже з 14 хвилини почали реалізовувати свою перевагу. Ще у першому таймі, завдяки голам Анастасії Скориніної, Тетяни Полюхович та Віолети Тян
«Житлобуд-2» встановив комфортну перевагу - 3:0.
Друга половина матчу видалася ще більш результативною. За сорок п'ять хвилин ігрового часу гості відзначилися ще сім разів: дубль в матчі оформили Тетяна Полхович, Анастасія Кумеда та Тетяна Китаєва, ще один гол на свій рахунок записала Любов Мохнач. В підсумку перемога 10:0 і вихід до наступного кола змагань.

Вже 2 травня підопічні Наталії Зінченко в матчі 1/4 фіналу зустрінуться ще з одним представником Першої ліги - "Луганочкою-Спартак" Луганська область.

КУБОК УКРАЇНИ 2017-2018 - 1/8 ФІНАЛУ
25.04.2018 - м.Херсон - стадіон Освіта - 50 глядачів

ВОСХОД (Стара Маячка) - ЖИТЛОБУД-2 (Київ) - 0:10 (0:3)
ГОЛИ: Іващенко автогол 72 - Скориніна 14, Полюхович 25,61, Тян 35, Китаєва 52,55, Кумеда 57,58, Мохнач 65

ВОСХОД: Устінова - Несіна, Кряж, Байгорович (Думановська 36), Іващенко, Марченко, Колько, Островська, Козак (Сенічева 33), Стець, Пономаренко (Волна 46)
Запасні: Рижанок - Джафарова, Мордвінова, Гаврилюк
Тренер: Сергій ЮДІН

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Мохнач, Подольська, Корсун, Сірмай, Полюхович, Китаєва (Кравчук 71), Кумеда, Тян, Головач, Скориніна
Тренер: Юлія МОТЬКО

Арбітри: Козорог К. (Київ) - Даніленко О. (Одеса), Голіяк І. (Миколаївська обл.) - Душеіна М. (Херсон)
Спостерігач арбітражу: Пономаренко І. (Миколаїв)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Кряж 72 - Китаєва 80