3-й тур Вища ліга 18/19: «Ладомир» Володимир-Волинський - «Восход» Херсонська обл - 1:1

16.08.18  887
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, женский футбол, жіночий чемпіонат, Восход, Ладомир, Волинь, ЖФК, Херсон, Стара Маячка, Володимир-Волинський, ФФУ
фото Андрій Нечипорук
16 серпня в гості до «Ладомиру» завітав один з лідерів чемпіонату після двох зіграних турів - «Восход» з Херсонської області.

У першому таймі, завдяки реалізованому одинадцятиметровому удару Вікторії Гірин волинянки повели в рахунку - 1:0. Та вже одразу після перерви рахунок був зрівняний. Кращий бомбардир нового сезону Юлія Стець також вдало реалізувала пенальті. Цей гол так і залившився останнім в цьому матчі.

В підсумку - 1:1, і волинянки переривають переможну серію футболісток з Херсонської області.

Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 3 тур
16.08.2018 - м.Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 200 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ВОСХОД (Херсонська обл) - 1:1 (1:0)
ГОЛИ
: Гірин 17 пен - Стець 50 пен

ЛАДОМИР: Вальчук - Шайнюк, Лєбєдева, Аполлоніна, Перевізник, Кухаренко, Гірин, Кузьмич, Кревська (Каверзіна 77), Шпак, Лемешук
Запасні: Глух - Кушнір, Кибиш
Тренер: Олег БОРТНІК

ВОСХОД:
Устінова - Несіна, Аілінкій, Деркач, Кряж, Левицька, Семиженко, Островська (Сенічева 77), Колька, Стець
, Марченко
Запасні: Рижанок - Козак, Джафарова, Норік
Тренер: Сергій ЮДІН

Арбітри: Вакулко І. (Рівненська обл) - Матковська М. (Хмельницький), Вдовіна О. (Львів) - Секунда С. (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Школьний І. (Луцьк)