5-й тур Вища ліга 18/19: «Ладомир» Володимир-Волинський - «Пантери» Умань - 3:0

11.09.18  785
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, женский футбол, жіночий чемпіонат, Умань, Ладомир, Волинь, ЖФК, Пантери, Володимир-Волинський, жіночий футбол
фото Андрій Назаров
В рамках 5 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги "Ладомир" з Володимир-Волинського на своєму полі приймав гостей з Умані - ЖФК "Пантери".

Перевага господарів поля закріпилася ще у першому таймі. Спочатку Вікторія Гірин заробила пенальті, а Анна Каверзіна чітко його реалізувала - 1:0. Через дві хвилини рахунок знову змінився - захисник уманчанок зрізала м'яч у власні ворота. З перевагою у два голи команди пішли на перерву.

Малюнок гри у другому таймі не змінився - більше атакували гравці "Ладомиру", і на 53 хвилині чергова атака завершилася голом у виконанні Вікторії Гірин - 3:0.

Після цієї перемоги підопічні Олега Бортніка набирають десять залікових очки і займають другу сходинку в чемпіонаті. А ось уманчанки поки не знаю радості перемоги і замикають турнірну таблицю.
Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 5 тур
09.09.2018 - м.Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 200 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ПАНТЕРИ (Умань) - 3:0 (2:0)
ГОЛИ
: Каверзіна 30пен, Гірин 53, автогол Крупніцька 32

ЛАДОМИР: Вальчук - Шайнюк, Кибиш, Аполлоніна, Лєбєдева, Гірин (Кузьмич 87), Перевізник (Кушнір 88), Кухаренко (Бубняк 79), Кревська, Каверзіна, Лемешук
Запасні: Велич - Димура
Тренер: Олег БОРТНІК

ПАНТЕРИ:
Герасименко - Ткачук (Гирська 67), Фомич (Буц 6), Крупніцька, Моспан, Тихонова, Фрішко, Тян (Юрик 46), Речкіна, Янчук, Бойчук

Запасні: Шопіна
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Чайка І. (Львів) - Матковська М. (Хмельницький), Кусень Д. (Львів) - Секунда С. (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Школьний І. (Луцьк)