6-й тур Вища ліга 18/19: «Родина-Ліцей» Костопіль - «Злагода-Дніпро-1» Дніпро - 2:1

15.09.18  786
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, женский футбол, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Родина-Ліцей, ЖФК, Днепр-1, ЖФК Злагода, Дніпро-1, Костопіль, Березне, Колос
фото Олена Руда
Костопільські футболістки продовжують радувати місце публіку. У суботу, 15 вересня, на стадіоні "Колос" в м.Березне відбувся поєдинок шостого туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги, в якому зустрілися «Родина-Ліцей» м.Костопіль та «Злагода-Дніпро-1» м.Дніпро.

Матч завершився напруженою перемогою господарів - 2:1. На початку матчу рахунок відкрила Наталія Корнацька - 1:0. Зрівнювати рахунок дніпрянки мали на 57 хвилині, але Анастасія Немець не реалізувала удар з одинадцятиметрового. Слизький рахунок протримався до 76 хвилини, коли Аліна Годунко використала свій момент у матчі і збільшила перевагу "Родини" до 2:0. Та вже через дві хвилини "Злагода" скоротила відставання до одного мяча - результативну атаку завершила Амінат Аслаханова - 2:1. На цьому результативність і завершилася.

В підсумку, перемога «Родини-Ліцей», яка дозволила підопічним Василя Мамчура укріпити свої позиції у чемпіонаті.

Нереалізований пенальті: Немець 57

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Буднік, Канарська, Костюченко, Котик, Котяш (Стромидло 46), Годунко, Старухіна (Мущенська 67), Салівончик, Корнацька (Шмандровська 61), Зубач
Запасні: Дука - Баліна, Калічинська, Щур
Тренер: Василь МАМЧУР

ЗЛАГОДА: Рябовіл - Ковтун, Калягіна, Тарасова, Свинаренко (Митрофанська 79), Аслаханова, Пороходніченко, Чорна, Барчан, Немець
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Козорог К. (Київ) - Маринець М. (Житомирська обл.), Паньків О. (Тернопіль) - Шибунько М. (Рівненська обл.).
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київ)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Костюченко 90+2