КС2019. Швеція - Україна - 3:0: програна битва в Гетеборзі

30.08.18  859
женская сборная, женский футбол Украина, Асоціація футболу, жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Швеція, Svenska
Фото Андрія Майорова
30 серпня у шведському місті Гетеборг у рамках кваліфікації КС-2019 національна жіноча збірна України зустрічалася з лідером групи 4 — командою Швеції.

Нагадаємо, в останньому матчі між цими командами, який відбувся в червні, підопічні Володимира Реви з мінімальним рахунком (1:0) переграли шведок, створивши сенсацію.

Перед звітним поєдинком наставник українок із різних причин не міг розраховувати на двох гравців основного складу — Тамілу Хіміч та Тетяну Козиренко. Бажаючи реабілітуватися за поразку у Львові, господарки зі стартових хвилин понеслися на ворота Катерини Самсон. Особливо нестримна була Ханна Глас, яка постійно тероризувала наш лівий фланг оборони. Ользі Басанській залишалося лише поспівчувати. Українки змогли відповісти на 14-й хвилині після розіграшу кутового, Дар’я Кравець небезпечно пробивала головою. На 27-й хвилині капітан гостей Дар’я Апанащенко пробила з-за меж штрафного майданчика, м’яч, зачепивши захисника шведської команди, летів майже в «дев’ятку», але Ліндаль змогла його потягнути.

Шведки після цього ще збільшили темп, і вже 34-й хвилині українська оборона не встояла. Елін Рубенссон обвідним ударом відкрила рахунок у матчі.

Не пройшло і п’яти хвилин, як українкам вдруге довелося діставати м’яч із сітки. Знову пройшла швидка атака господарок, яку другим темпом завершила Ерікссон.

Початок другого тайму став продовженням першої половини гри. Не збавляючи обертів, господарки продовжували проводити майже всі свої атаки правим флангом. На 51-й хвилині гри Косоваре Аслані зняла всі питання про переможця зустрічі, забивши третій м'яч. Було у підопічних Петера Герхардсона ще кілька нагод, аби довести рахунок до розгромного, проте свою майстерність демонструвала Катерина Самсон, зриваючи оплески навіть у шведських вболівальників.

Українки намагалися відквитати бодай м’яч, але до небезпечних моментів біля воріт господарок не доходило.

Поступившись шведкам, наші дівчата втратили шанс на вихід до раунду плей-офф КС-2019.

КС-2019 серед жіночих збірних. Кваліфікація
Швеція — Україна — 3:0 (2:0)
30 серпня. Гетеборг. Стадіон «Гамле Уллеві».
Голи: Рубенссон 34, Ерікссон 38, Асллані 51

Швеція: Ліндаль - Сембрант, Глас, Фішер (Андерссон 73), Ерікссон, Асллані (Карленос 61), Якобссон, Блекстеніус, Сегер (к), Схоуг, Рубенссон (Хуртінг 78)

Україна: Самсон - Філенко, Панцулая, Андрухів, Басанська (Шматко 74), Андрущак, Овдійчук, Апанащенко (к) (Іванишин 87), Василюк, Калініна (Романенко 59), Кравець.

Попередження: Схоуг73 - Басанська 71

В іншому матчі групи 4 відбірного раунду ЧС-2019 Данія вирвала нічию у матчі з Хорватією — 1:1.

Свій останній поєдинок у цьому відборі наші футболістки зіграють 04 вересня 2018 року у м.Тернопіль проти збірної Угорщини. Початок о 18:00. Квитки у продажу.