8-й тур Вища ліга 18/19: «Родина-Ліцей» Костопіль - «Восход» Херсонська обл - 1:1

06.09.18  731
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Берестівець, женский футбол, Восход, Херсонська область, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Родина-Ліцей, ЖФК, Костопіль, Березне, Колос
фото Олена Руда
У неділю, 02 вересня, на стадіоні "Колос" в м.Березне відбувся поєдинок восьмого туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги, в якому зустрілися «Родина-Ліцей» Костопіль та дебютан вищого дивізіону - «Восход» Херсонська область.

Матч завершився бойовою нічиєю - 1:1: на 60 хвилині першими відзначилися гості, після удару Тетяни Левицької, а вже за десять хвилин до фінального свистка рахунок зрівняла Аліна Годунко.
Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 8 тур
02.09.2018 - м.Березне - стадіон Колос - 100 глядачів

РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) -
ВОСХОД (Херсонська обл) - 1:1 (0:0)
ГОЛИ: Годунко 80 - Левицька 60

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Буднік, Канарська, Костюченко, Котик, Котяш, Годунко, Старухіна (Стромидло 74), Салівончик, Корнацька (Щур 62), Мущенська (Зубач 46)
Запасні: Дука - Баліна, Калічинська, Шмандровська
Тренер: Василь МАМЧУР

ВОСХОД: Устінова - Несіна, Аілінкій, Деркач, Колька, Левицька, Стєкольщикова (Норик 68), Марченко, Клепацька (Сєнічева 79), Островська (Козак 57), Стець
Запасні: Рижанок, Джафарова
Тренер: Сергій ЮДІН

Арбітри: Чайка І. (Львів) - Маринець М. (Житомирська обл.), Матковська М. (Хмельницький) - Вакулко І. (Рівне).
Спостерігач арбітражу: Школьний І. (Луцьк)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Старухіна 17