Огляд матчу. 2-й тур 18/19: «Житлобуд-1» - «Пантери» - 8:0

20.09.18  800
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Трест Жилстрой, женский футбол, Пантери, Умань, ФФУ Вища ліга, Житлобуд-1, Жилстрой, ЖФК, Люботин, Олімпієць
фото Сергій Татьков
(Харьковские Известия): У перенесеному матчі другого туру чемпіонату України з футболу в жіночій вищій лізі «Житлобуд-1» екзаменував останню команду табліци- «Пантери» (Умань).

Коли інтриги немає, її треба придумати. Поглянути на ситуацію під іншим кутом. Наприклад, що жорсткий ігровий графік чинного чемпіона і велика кількість травмованих, допоможе гостям уникнути розгромної поразки. Але це в теорії. На практиці «Пантери» протрималися недовго. Трохи більше шести хвилин, коли лік голам у матчі відкрила найкраща футболістка країни Ольга Овдійчук. Харків'янки продовжили терзати оборону аутсайдера, не використали кілька хороших моментів, а забила знову Овдійчук. Причому двічі: на двадцять восьмий і двадцять дев'ятого мінутах- 3:0. У капітана і воротаря «Житлобуду-1» Ірини Саніної в цій грі був вихідний, тому що «Пантери», практично, не покидали свою половину поля.

Після перерви загальна ситуація на стадіоні «Олімпієць» очікувано не змінилася. Через п'ятнадцять хвилин після відновлення гри відзначилася Юлія Шевчук, потім два голи провели гравці, що вийшли на заміну - Анна Петрик і Анна Мозольська, яка на вісімдесят першій хвилині ще й заробила пенальті. До «точки» підійшла Овдійчук і оформила «покер». Але і це ще не все. У компенсований час Анна Вороніна лівої поклала м'яч у ціль і встановила остаточний рахунок. 8:0 - витончена перемога «Житлобуду-1».

Набравши в п'яти матчах п'ятнадцять очок, «Житлобуд-1» одноосібно очолює чемпіонську гонку. «Житлобуд-2» і «Єдність» (Плиски) відстають на три турнірних бали.

Огляд матчу

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 2 тур
19.09.2018 - м.Люботин - стадіон Олімпієць - 50 глядачів

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ПАНТЕРИ (Умань) - 8:0 (3:0)
Голи: Овдійчук 7,28,29,89пен, Шевчук 61, Петрик 73, Мозольська 74, Вороніна 90+2

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Саніна Ж., Соломаха, Голиш (Костюченко 65), Хаванська, Апанащенко, Кочнєва (Петрик 46), Куніна, Вороніна, Шевчук (Мозольська 70), Овдійчук
Запасні: Шульга - Утицьких
Тренер: Валентина КОТИК

ПАНТЕРИ: Герасименко - Ткачук, Фрішко, Юрик, Моспан, Білокур (Синько 70), Буц (Гирська 84), Тян (Шопіна 74), Речкіна, Янчук, Кривицька
Запасні: Крупніцька
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Тельбух Л. (Дніпро) - Дмитренко А. (Вишневе), Резнік А. (Київська обл.) - Курят А. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає