ЗОДЮСШ (Ужгород) – володар першого футбольного Суперкубка Закарпаття серед жінок

18.11.18  721
Федерація футболу Закарпаття, чемпіонат області серед дівчат, футбол дівчата, жінки футбол, ФФЗ, футбол область, Закарпаття, женский футбол, Іршава, ЖФК, жіночий футбол, Суперкубок Закарпаття
(Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ): Перший в історії Закарпаття жіночий Суперкубок запам’ятався цікавим, толерантним і безкомпромісним суперництвом. Ужгородки вже на 2-й хвилині відкрили рахунок та заволоділи перевагою. Однак у другій половині першої «двадцятихвилинки» футболістки з Дубового зуміли вирівняти гру й навіть забити гол. Щоправда, із офсайду. А за хвилину до перерви вже в рамках правил мали слушну нагоду встановити паритет. На хорошу ударну позицію вийшла Світлана Крегул. Утім, нижній «постріл», як за легендарним спортивним коментатором Коте Махарадзе: повз ворота і… повз голкіперку.

Після перерви представниці обласного центру продовжили володіти ініціативою й утілили її в ще 3 голи. Справжньою героїнею поєдинку стала Сабіна Крупка, яка загалом відзначилася покером.

Карпатівки хоч психологічно відчували на собі тиск невтішного результату, проте до кінця «не посипалися» й пробували відзначитися бодай голом. Та досвідчений захист суперниць не дозволив цього зробити. Отож, можливо, дещо несподівані 4:0, але цілком заслужена перемога ЗОДЮСШ. Нагородження учасниць першого суперкубкового двобою проводили заступник голови ФФЗ Віктор Качур, голова комітету жіночого футболу обласної федерації Василь Ізай та заступник сільського голови Поляни з питань діяльності виконавчого комітету Василь Зварич. Останній, до речі, перед виконанням Державного Гімну України привітав футболісток з історичною подією – матчем за Суперкубок. А серед нагороджених були арбітр поєдинку, кращі гравці зустрічі (Сабіна Крупка та Анастасія Теслович), тренери команд і власне самі колективи. Зокрема, ужгородки отримали за перемогу почесний трофей.

Вітання головним тріумфаторкам і фіналісткам!

СУПЕРКУБОК ЗАКАРПАТТЯ
ЗОДЮСШ (Ужгород) – ФК «Карпати» (Дубове; ДЮСШ (Тячів) – 4:0 (2:0)
18 листопада - Свалявський район. Поляна. - Сільський стадіон - 200 глядачів.
Голи: Сабіна Крупка, 2, 12, 33, 35.

ЗОДЮСШ (Ужгород): Тетяна Бондаренко, Крістіна Костевка, Вікторія Рапа, Вікторія Баник, Вікторія Завадська, Анастасія Лукачина, Ангеліна Король, Сабіна Крупка, Євгенія Кирлик, Софія Гайданка, Дана Гулей.
Запасні: Наталія Вайштаг.
Тренер: Крістіна Костевка.

ФК «Карпати» (Дубове; ДЮСШ (Тячів): Оксана Павлюк, Юлія Хромей, Даніела Шелемба, Валерія Чендей, Антоніна Піцур, Анастасія Теслович, Світлана Крегул, Марія Декет, Вікторія Колеснікова, Каміла Сойма, Марина Греднік.
Запасні: Альона Павлюк, Антоніна Марічак, Ангеліна Кабалюк.
Тренер: Юрій Шкіндя.

Арбітри – Мирослав Горгош (Ужгород)- Мар’яна Сухан (Мукачево), Любов Куніна (Мукачівський район).
Попередження: Євгенія Кирлик.