2-й тур Вища ліга 17/18: «Легенда-ШВСМ» - «Родина-Ліцей» - 2:0

26.08.17  1154
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Легенда-ШВСМ, Родина-Ліцей
фото Володимир Коваля
26 серпня чернігівська жіноча футбольна команда «Легенда» провела матч 2-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги сезону 2017-2018 років. В гості до бронзових призерів завітали футболістки ФК «Родина-Ліцей» з Костополя Рівненської області.

Не встигли команди набрати темп у матчі, як рахунок вже був відкритий. На 2 хвилині свій момент реалізувала Олена Лимар - 1:0. Чергового взяття воріт довелося чекати майже годину. До 64 хвилини гості з Костополя вміло оборонялися, та все ж не втримали Натію Панцулаю, яка встановила підсумковий рахунок 2:0.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 2 тур
26.08.2017 - м.Чернігів - стадіон Текстильник - 120 глядачів

ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - 2:0 (1:0)

ГОЛИ: Лимар 2, Панцулая 64

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Говорунова - Полухіна (Перевізник 69), Віхоть, Деркач, Панцулая, Скидан, Соломаха (Лашко 73), Шпак, Куніна Н.(Салай 73), Лимар, Михайлюк
Запасні: Діхтяр - Семиженко, Куніна Л., Коча
Тренер: Володимир КУЛИК

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Джуренко, Буднік, Мушин, Канарська, Колещук (Мулярець 80), Саврук, Котяш (Чкадуа 75), Семенюк Ю., Вегерич, Старухіна
Запасні: Денищич - Квач, Андрійчук, Косік, Стромидло
Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Гончарук А. (Київ) - Резнік А. (Київська обл), Капленко О. (Київ) - Асмаковець В. (Чернігів)
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Котяш 60 - Перевізник 77, Шпак 84, Михайлюк 90+1