5-й тур Вища ліга 19/20: «Єдність-ШВСМ» Плиски - «Житлобуд-1» Харків - 0:3

18.08.19  740
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, жіночий чемпіонат, Єдність, Житлобуд-1, женский футбол, Жилстрой-1, Плиски, чемпіонат жінки, ШВСМ, ЖФК, жіночий футбол
(прес-служба "Житлобуд-1",fczh1.com): 17 серпня у Чернігові відбувся матч 5го туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої Ліги між "Єдністю" та "Житлобудом-1". Гра завершилась з рахунком 3:0 на користь харків'янок.

З самого початку гри "житлобудівки" заволоділи перевагою. На 6 хвилині Костюченко замкнула навісну передачу до карного майданчику та відкрила рахунок у матчі. Після цього темп гри дещо зменшився, однак ще до перерви, зусиллями Ірини Кочнєвої, "Житлобуд-1" подвоїв перевагу в рахунку.

У другому таймі "біло-блакитні" забили третій гол, на цей раз відзначилась Надія Куніна. Цей забитий м‘яч дозволив харків’янкам святкувати впевнену перемогу в матчі 3:0.

Ложкою дьогтю сталося вилучення Юлії Шевчук, яке вона заробила під час сутички з гравцем супротивника Юлією Корнієвець. Однак, на результат гри воно ніяк не вплинуло.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2019-2020 - 5 тур
17.08.2019 - Чернігів-Арена (Чернігів) - 100 глядачів.

ЄДНІСТЬ (Плиски) - ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - 0:3 (0:2)

ГОЛИ: Костюченко 7, Кочнєва 45+1, Куніна Н. 62

ЄДНІСТЬ: Говорунова К. - Скидан А., Ольховська В., Вороніна А., Давиденко А., Маліновська О. (Семенюк Ю., 46), Галан Н., Корнієвець Ю., Мазурова В. (Постол В., 85), Когут С., Головач В. (Погрібняк М., 90+1).
Запасні: Славич І., Горбач В., Ковб М., Полухіна П..
Тренер: БАБОР Олександр

ЖИТЛОБУД-1: Шульга В. - Саніна Ж., Костюченко Є., Утіцьких А., Басанська О., Кочнєва І., Петрик А. (Нестеренко Т., 54), Апанащенко Д., Шевчук Ю., Куніна Н., Вороніна Г..
Запасні: Саніна І., Соломаха С., Хаванська Н., Сафронова К..
В.о. тренера: РАХАЄВ Максим

Арбітри: Кваша Альона (Київська) - Матковська Марина (Хмельницький), Резнік Анастасія (Київська) - Щербаченко Ярослав (Чернігівська).
Спостерігач арбітражу: Заяць Олексій (Чернігів).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Давиденко А. (38), Когут С. (48) - Нестеренко Т. (64), Костюченко Є. (75).
ВИЛУЧЕННЯ: Корнієвець Ю. (79) - Шевчук Ю. (79).