7-й тур Вища ліга 18/19: «Ятрань-Берестівець» Уманщина - «Житлобуд-1» Харків - 0:3

22.09.18  968
чемпіонат України жінки, жіночий чемпіонат, Трест Жилстрой, женский футбол, Ятрань-Берестівець, ФФУ Вища ліга, Житлобуд-1, Жилстрой, ЖФК, умань, Люботин, Олімпієць
фото Сергій Татьков
22 вересня відбувся перший матч 7-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги, в якому зустрілися "Ятрань-Берестівець" Уманського району та лідер чемпіонських перегонів - харківський "Житлобуд-1".

В статусі фавориту матчу підопічні Валентини Котик вже у першому таймі закріпили свою перевагу двома голами у виконані кращого бомбардиру чемпіонату Ольги Овдійчук.
Після перерви оборона уманчанок діяла більш злагодженіше, та все ж одну атаку вони пропустили. Автором третього мяча стала Анна Вороніна - 3:0.

Ця перемога стала останньою репетицією "Житлобуду-1" перед матчем-відповіді 1/16 фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА проти шведського "Лінчепінгу", який відбудеться 26 вересня у Швеції.

Повний матч
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 7 тур
22.09.2018 - м.Люботин - стадіон Олімпієць - 100 глядачів

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманщина) - ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - 0:3 (0:2)
Голи: Овдійчук 27,35, Вороніна 50

ЯТРАНЬ: Денищич - Земляна, Вороніна, Авдєєва, Тихонова, Загуменна, Сівець, Гнидюк, Семенюк Ю., Семенюк О. (Комар 46), Косік (Назаренко 85)
Запасні: Цикаленко - Тарасенко
Тренер: Володимир ПЕЮ

ЖИТЛОБУД-1: Шульга - Саніна Ж.(Шевчук 46), Соломаха, Голиш (Утицьких 46), Петрик, Хаванська, Апанащенко, Кочнєва, Куніна, Вороніна (Мозольська 67), Овдійчук
Запасні: Саніна І. - Костюченко
Тренер: Валентина КОТИК

Арбітри: Лушпа Д. (Суми) - Лупач Д. (Суми), Мозговий А. (Суми) - Павлов Д. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає