Огляд матчу. 18-й тур 18/19: «Пантери» - «Злагода-Дніпро-1» - 2:1

02.06.19  919
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, женский футбол, жіночий чемпіонат, Пантери Умань, Злагода, Дніпро-1, ЖФК
Найпринциповішим матчем останнього туру став поєдинок в Умані, в якому вирішувалася доля майбутньої участі у вищому дивізіоні. Саме в очному двобої це мали вирішити уманські "Пантери" та дніпровська "Злагода-Дніпро-1".

Напруга тримала до останніх хвилин матчу і, все ж таки, кращими виявилися господарі поля. У першому таймі, після подачі зі штрафного Вікторія Серемчук головою переправила мяч у ворота гостей. По перерві команди обмінялися голами: чудовий штрафний виконала Влада Крупніцька, а на 62 хвилині уманчанки не встежили за Анастасією Немець, яка результативно завершила сольний прохід. 2:1 - доленосна перемога "Пантер", які зберегли собі прописку у вищому дивізіоні на сезон 2019/2020.

До вашої уваги огляд гольових моментів матчу останнього туру, який відбувся в Умані на стадіоні Центральний.
Огляд матчу

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 18 тур
01 червня 2019 - м.Умань - стадіон «Центральний» - 100 глядачів
«Пантери» (Умань) –«Злагода-Дніпро-1» (Дніпро) – 2:1 (1:0)
Голи: Серемчук 30, Крупніцька 55 - Немець 62

ПАНТЕРИ: Маліборська - Білокур, Ткачук, Синько (Гирська 38), Крупніцька, Рибалкіна, Тян, Бєлякова (Коробкіна 58), Кривицька, Речкіна (Бойчук 46), Серемчук
Запасні: Герасимчук - Дядюшкіна, Жучіна, Романенко
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1: Келюшик - Чорна, Ковтун, Стрельцова, Музика, Іванова Анна (Лопушанська 69), Аслаханова, Немець, Кардашина, Присяжнюк, Барчан (Тараба 46)
Запасні: Хіщенко
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри – Тагамлик В. (Слов'янськ) - Ольшанська Н. (Слов'янськ), Резнік А. (Київська обл.) - Ястремський Р. (Умань)
Спостерігач арбітражу – Мазуренко Н. (Київ)

Попередження: Тян 10 - Тараба 61