Перша ліга 17/18 - 1/2 фіналу: «Восход» Стара Маячка - «Маріупольчанка» Маріуполь - 3:2

14.06.18  900
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, ЖФК Маріупольчанка, женский футбол, Восход Стара Маячка, фінал, ФФУ Перша ліга,
На Херсонщині в селі Чулаківка Голопристанського району пройшов фінальний етап Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги сезону 2017/2018 років.

Три переможці груп і одна краща друга команда створили четвірку, яка вела боротьбу за комплекти нагород і путівку до вищої ліги.

В першому півфінальному матчі «Восход» із Старої Маячки приймав «Маріупольчанку» з Маріуполя. Першими відкрили рахунок гості - відзначилася Юліана Завідова. Але ще до перерви кращий бомбардир господарів Юлія Стець використала три виходи на побачення з голкіпером суперниць і тричі змушувала її капітулювати (12,16 і 43 хвилини).

Спочатку другого тайму Стець отримала травму і була замінена.
«Восход» почав стримувати натиск «Маріупольчанки», і все ж на 90 хвилині пропустили один м'яч. У підсумку перемога 3:2 і «Восход» виходить до фіналу.