Відбір ЧЄ-2020: Україна WU17 - Сербія WU17 - 2:4

20.10.19  772
УАФ, МиЗбірна, Збірна Ю-17, тренер жіночих збірних, жіночий футбол, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов
У стартовому поєдинку кваліфікаційного турніру Євро-2020 дівоча збірна України WU-17 поступилася Сербії.

Підопічні Сергія Сапронова стартували в першому відбірному раунді європейської першості 2020 року (WU-17) із поразки. Дівоча збірна України на полі Спортцентру Футбольного союзу Сербії у Старій Пазові поступилася господаркам із рахунком 2:4.

Перший тайм пройшов в доволі рівній боротьбі, більша частина якої точилася у центрі поля. Ніхто не хотів поступатися, підтвердження
тому стала велика кількість порушень правил. І здавалось би, що вже з нулями на табло команди і підуть на відпочинок, як помилкою у захисті скористалася нападаюча сербської збірної Анастасія Чіріч. І на 45+2 хвилині матчу рахунок було відкрито.

На початку другої половини гри українки заграли агресивніше і вже на 50 хвилині, завдяки блискучому удару Надії Іванченко, відновили рівновагу. Та не встигли наші дівчата відсвяткувати взяття воріт, як вже за хвилину Міліца Андріч знову вивела сербську збірну вперед. Цей гол, вочевидь, засмутив "жовто-синіх", які почали все частіше припускатися помилок. Саме незлагодженими діями і скористалися сербки і вже до 75 хвилини ще двічі розписалися у воротах нашої збірної.

Та все ж наша команда спромоглася дещо скоротити відставання. Анна Каверзіна точним ударом поцілила у дальній верхній кут. Ще був час і моменти, та на більше українки не спромоглися. До того ж догравати матч прийшлося удесятьох. На 85-й хвилині друге попередження й червону картку отримала Яна Котик.