Боротьба за виживання в іспанській Прімері

04.01.19  1177
чемпіонат Іспанії, легіонери, українки за кордоном, жіночий футбол, женский футбол, Альбіна Фомченко, Віра Дятел, ЖФК, легионеры футбол, ФК Спортінг, Юлія Корнієвець
Починаючи з сезону 2018/2019 футболістки з України також представляють нашу країну і в одному з ТОП європейських чемпіонатів - іспанській Прімері. Влітку Віра Дятел, Альбіна Фомченко та Юлія Корнієвець поповнили ряди іспанського футбольного клубу "Спортинг" Пуерто де Уєльва.

Старт чемпіонату для оновленої команди м'яко кажучи не вдався. Команда Антоніо Толедо не могла здобути бодай одну перемогу протягом 12 матчів. За цей період "синьо-білі" зуміли лише двічі зіграти внічию з Атлетиком (0:0) та Леванте (1:1).
Приємно, що в цей період українські футболістки гарно себе зарекомендували і доволі швидко завоювали собі місце в основі, окрім позиції голкіпера.

Певні зміни в грі команди настали вже на початку грудня. Завдяки трьом перемогам (над Еспаньйолом, Реалом Сосьєдадом та Малагою) і одній нічиїй (Тенеріфе) "Спортинг" зумів залишити зону вильоту і після 15 турів займає чотирнадцяту сходинку маючи в активі 12 балів.

Паралельно з чемпіонатом наші дівчата стартували у розіграші Кубку Іспанії (Копа дела Рейна). Та, на жаль, далі стадії 1/8 фіналу "Спортинг" так і не пробився, зазнавши поразки від "Райо Вальєкано" в серії післяматчевих пенальті - 1:2 (2:2 основний час матчу). Саме в цьому матчі за "Спортинг" офіційно дебютувала і наш воротар Альбіна Фомченко.