ТМ. Білорусь WU15 - Україна WU15 - 4:4 / Дебют дівочої збірної

25.04.13  569
ФФУ, МиЗбірна, Збірна Ю-15, тренер жіночих збірних, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов, женская сборная, сборная Ю-15, Тернопіль
25 квітня 2013 року у Мінську свій перший міжнародний матч в історії зіграла новостворена жіноча збірна України WU15. Суперницями наших дівчат були однолітки з Білорусі. Гра закінчилася бойовою нічиєю − 4:4.

В першому таймі підопічні Сергія Сапронова виглядали дещо незібрано, чим і скористалися білоруські футболістки. М’яч чотири рази побував у воротах Каріни Дробіної, натомість українки спромоглися відзначитися лише раз.

На другу половину матчу українські футболістки вийшли серйозно налаштованими і володіли ініціативою протягом всього тайму. До кінця гри наші дівчата зрівняли рахунок і, навіть, могли вирвати перемогу, але вдача була на боці господарок. Тож матч, який проходив у форматі два тайми по 35 хвилин, закінчився внічию.

Наступний товариський поєдинок українська збірна WU15 проведе 27 квітня проти тієї ж самої збірної Білорусі.

Білорусь WU15 − Україна WU15 - 4:4