1-й тур Перша ліга 18/19: «Карпати» Львів - «Янтарочка-2» Новояворівськ - 9:0

28.08.18  1085
Перша ліга, жіночий футбол України, женский футбол, ФФУ, Новояворівськ, спорт Янтарочка, футбол жінки, Карпати Львів, левиці, футбол Львів, ФФЛО
У стартовому матчі Першої ліги жіноча команда львівських «Карпат» на домашньому полі приймала гостей з Новояворівська – «Янтарочку-2». Гра, що відбувалась на стадіоні «Україна» завершилась розгромною перемогою «зелено-білих з ранунком 9:0.

Вже на старті поєдинку львівські дівчата заробили 11-метровий удар. Виконувати пенальті підійшла Надія Чайка, яка впевнено переграла голкіпера суперників та відкрила рахунок у матчі. Вже за декілька хвилин «левиці» подвоїли свою перевагу: помилка захисників «Янтарочки-2» дозволила Вікторії Корнійчук без перешкод пробити по воротах – 2:0. Ще до завершення першого тайму «Карпати» довели рахунок до розгромного, точні удари Юлії Рисак та Мар'яни Крив'як зафіксували 4:0 на табло стадіону «Україна».

Після 15-хвилинної паузи господарі продовжили володіти як ігровою, так і територіальною перевагою. У дебюті другого тайму карпатівські «левиці» знову забили: Надія Стеца увірвалась у штрафний майданчик та прямим ударом пробила кіпера гостей – 5:0. Пропустивши п'ятий гол, у складі «Янтарочки-2» відбулось відразу кілька замін, однак, вони не завадили львівьким «Карпатам» вкотре відзачитись у воротах суперника: дубль до свого активу записали Вікторія Корнійчук та Надія Чайка. Остаточний рахунок у матчі встановили точні удари Лілії Петрусевич та Романи Буняк. Кращого старту у новому сезоні для карпатівських «левиць» годі й бажати – розгромна перемога 9:0!

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Огляд матчу

Чемпіонат України серед жіночих команд. Перша ліга. 1 тур
27 серпня 2018 року. Львів, стадіон "Україна" - 150 глядачів

«Карпати» (Львів) – «Янтарочка-2» (Новояворівськ) - 9:0 (4:0)
Голи: Чайка 10 пен, 65, Корнійчук 18,62, Рисак 27, Крив’як 39, Стеца 50, Петрусевич 73, Буняк 87

«Карпати»: Ґудзик Вероніка, Грицак Марта (Цурак Лілія, 44), Вишневська Тетяна, Кожевнікова Ольга (Кіщак Марта, 64), Різник Марта, Стеца Надія, Харатон Софія, Чайка Надія, Крив’як Мар’яна (Прощук Анастасія, 73), Рисак Юлія (Петрусевич Лілія, 46), Корнійчук Вікторія (Буняк Романа, 68)
Тренери: Надія Чайка, Надія Стеца

«Янтарочка-2»: Тріщук Яна, Мерешко Надія, Русінова Яна, Пецюх Соломія, Брошко Роксолана (Федірко Христина, 41), Шовгенюк Мирослава (Олексик Анастасія, 62), Буй Інна (Мартинович Мирослава, 58), Печенюк Ганна (Зозуля Софія-Марія, 81), Штефура Яна (Деманець Анна, 62), Скіба Руслана, Лайщук Тетяна
Тренер: Карло Заградка

Арбітри: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ) - Олександра Вдовіна (Львів), Мар’яна Сухан (Закарпатська обл..) - Ірина Чайка (Львів)
Спостерігач арбітражу: Юрій Холявко (Львів)

Попередження: Цурак 75 - Тріщук 10, Русінова 86