Зимові змагання 2018: Легенда-ШВСМ та Житлобуд-2 у фіналі!

23.02.18  1141
футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Легенда-ШВСМ, Житлобуд-2
У Винниках визначилися пари команд, які будуть змагатися за медалі VII Всеукраїнських зимових змагань з футболу серед жіночих команд сезону 2018 року.

Розпочався ігровий день з матчу за 9 місце, в якому зустрілися представники київського "Атексу" та "Єдності" Плиски. Комбінаційна гра підопічних Наталії Ігнатович вже у першому таймі дала впевнений результат: Петрушко, Манзюк і Корнієвець довели рахунок до 3:0. У другому таймі, провівши ряд замін, команди обмінялися ще голами. Горбач збільшує перевагу "Єдності" до 4:0. Невдовзі перший мяч на турнірі забили киянки, відзначилася Долбіна. Ну а під занавіс матчу фінальну крапку встановила гравець "Єдності" Минута. В підсумку перемога чернігівських футболісток 5:1.

Матчі плей-офф за 5-8 місця розпочалися з поєдинку "Злагоди" та "Ятрані". Швидкий гол Гриценко з пенальті окрилив футболісток з Дніпра та збільшити рахунок ще до перерви їм не вдалося. А ось друга половина зустрічи малюнок гри трохи змінила і вже активніше виглядали уманчанки, які зуміли зрівняти рахунок. Нічийним результат протримався до фінального свистка, а отже на команд очікувала серія післяматчевих пенальті. В цій лотореї кращими виявилися футболістки "Ятрань-Берестівець", які крокують далі і змагатимуться за 5 місце.

Пару уманчанкам склав колектив з Волині - "Ладомир", які в напруженій боротьбі здобули перемогу над сусідами по карті "Родиною-Ліцей" з Костополя -2:1. Гольова перестрілка відбулася перед свистом на перерву. Спочатку Корнійчук вивела "ладомирців" вперед, а вже через хвилину капітан рівнян Джуренко зрівнює рахунок. Вирішальною в матчі стала 50 хвилина, коли все та ж Корнійчук дальнім пострілом застала зненацька кіпера суперника, і тим самим подарував перемогу "Ладомиру" 2:1.

футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Легенда-ШВСМ, Житлобуд-2Наступними баталіями на стадіоні імені Богдана Маркевича стали матчі 1/2 фіналу. Першими на поле вийшли "Легенда" та "Пантери". Активні дії гравців з Чернігова вже з перших хвилин прижали суперника до своїх воріт. Гол назрівав. Але вийшов він доволі курйозним- з гострого кута мяч у ближній кут воріт поцілила Михайлюк. Після перерви свою колегу по команді підтримала Панцулая, збільшивши відрив у рахунку 2:0. Уманчанки не могли нічого протидіяти "Легенді" та ще й вилучення ключового гравця Білокур вплинуло на подальший розвиток подій. На останніх секундах матчу черговий момент реалізувала Михайлюк 3:0!

Ізюминкою ігрового дня став поєдинок двох титанів. Гра, яку сміло можна було назвати фінальною! "Житлобуд-1" та "Житлобуд-2" продемонстрували, що футбол в Україні теж може бути видовищним і інтригуючим. Долю основного часу вирішили голи ще у першому таймі. На гол Овдійчук
результативним ударом відповіла Андрухів. 1:1 і на команди та вболівальників очікувала серія пенальті... І в цій грі нервів перемогли футболістки "Житлобуд-2" - 5:3.

І вже завтра на нас очікують фінальні матчі турніру.

Матч за 9 місце
АТЕКС СДЮШОР16 (Київ) - ЄДНІСТЬ (Плиски) - 1:5 (0:3)
ГОЛИ: Помазан 49 - Петрушко 3, Манзюк 23, Корнієвець 34, Горбач 48, Минута 69

АТЕКС: Макарочкіна - Зайнчовська, Маркусь (Васьківська 15), Долбіна, Климчук (Ткаченко 32), Тарасенко, Малиновська, Шилова (Ковальчук Ю 20), Мирончук (Кушнір 39), Трайкун, Веліна (Помазан 34)
Запасні: Суріна, Черепаня
Тренер: Алла ГРЕСЬ

ЄДНІСТЬ: Кислова - Горбач, Ольховська, Команда, Марщак (Ткаченко 57), Козуб Кр., Давиденко, Петрушко, постол, Манзюк (Минута 57), Корнієвець.
Запасні: Фомченко - Кравченко, Ілліна, Бакуринська, Яруш
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

Арбітри: Тагамлик В. - Джмелик О., Меленчук І. - Вакулко І.
Спостерігач арбітражу: Овчар М.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає - Козуб Кр. 24, Манзюк 49

Матчі Плей-офф (5-8 місця)
ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - 1:1 (п.п. 4:5)
ГОЛИ: Гриценко 9 пен - Загуменна 43
Післяматчеві пенальті: Ковтун (-), Яковенко, Гриценко, Куп'як, Підгорна - Вороніна, Левицька, Семенюк, Аілінкій, Тихонова

ЗЛАГОДА: Митрофанська (Мостова 28) - Ковтун, Калягіна, Чорна (Пороходніченко 28), Литвин (Бордукова 36 (Немець 56)), Яковенко, Музика, Барчан (Мазурова 32 (Підгорна 45)), Сумарокова (Аслаханова 23), Гриценко, Куп'як
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

ЯТРАНЬ: Коріненко -Вороніна, СІвець, Левицька, Семенюк, Авдєєва, Земляна, Загуменна, Аілінкій, Тихонова, Назаренко (Комар 36)
Запасні: Гаєвська - Норік, Боярова, Гнидюк
Тренер: Володимир ПЕЮ

Арбітри: Причина С. - Джмелик О., Меленчук І. - Вакулко І.
Спостерігач арбітражу: Рачинська Н.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає - Коріненко 9, Комар 58

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль)- 2:1 (1:1)
ГОЛИ: Корнійчук 33, 50 - Джуренко 31

ЛАДОМИР: Глух (Вальчук 61) - Худа, Аполлоніна, Корнійчук (Кузьмич 70), Шайнюк, Бубняк, Гірин, Кибиш, Ковб (Чайка 41), Кревська, Лемешук
Запасні: Буй, Барановська, Пилипчук, Фок
Тренер: Олег БОТНИК

РОДИНА: Денищич -Джуренко, Колещук, Канарська, Мушин (Квач 70), Косік, Вегерич, Котяш, Старухіна, Годунко, Семенюк О (Чкадуа 64)
Запасні: Герасумчук - Буднік, Стромидло, Зубач, Войт
Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Тагамлик В. - Волощук А., Голіяк І. - Усова К.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає - Мушин 42

Матчі Плей-офф (1-4 місця)

ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - ПАНТЕРИ (Умань) - 3:0 (2:0)

ГОЛИ:
Михайлюк 9, 70+1, Панцулая 43

ЛЕГЕНДА: Говорунова - Коча (Погрібняк 65), Панцулая, Соломаха, Деркач, Єрьоменко, Перевізник, Лашко, Куніна (Семиженко 67), Лимар (Салай 51), Михайлюк
Запасні: Діхтяр - Гриценок, Кавацюк, Козаченко
Тренер: Володимир КУЛИК

ПАНТЕРИ: Подкуйко (Рябовіл 36) - Рибалкіна, Мелконянц, Дехтяр, Крючкова (Мажара 61), Ткачук (Моспан 48), Білокур, Бойчук (Левченко 63), Янчук (Кривицька 48), Романова, Серемчук (Бочковська 19)
Запасні: Тихонова
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Вакулко І. - Джмелик О., Меленчук І. - Причина С.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Соломаха 21 - Білокур 33, Ткачук 43, Моспан 69
ВИЛУЧЕННЯ: Білокур 55 (друга жовта)

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків)- 1:1 (п.п. 3:5)
ГОЛИ: Овдійчук 20 - Андрухів 27
Післяматчеві пенальті: Костюченко, Апанащенко, Хаванська (-), Кочнєва - Рижова, Василюк, Полюхович, Скориніна, Калініна

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Андрущак, Костюченко, Утицьких, Голиш, Апанащенко, Вороніна, Шевчук, Хаванська, Кочнєва, Овдійчук
Запасні: Шульга - Петрик, Нестеренко, Мозольська, Саніна Ж.
Тренер: Валентина КОТИК

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Кумеда (Корсун 30), Рижова, Подольська, Василюк, Ходирєва (Скориніна 36), Китаєва, Андрухів, Полюхович, Дятел (Головач 48), Калініна
Запасні: Крищишин - Мохнач, Кравчук, Корсун, Тян
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Усова К. - Волощук А., Голіяк І. - Тагамлик В.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Хаванська 40 - Китаєва 12, Корсун 55, Василюк 56, Головач 70+1

Фото Павла Кубанова ФФУ
©2018 / womensfootball.com.ua

футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Львів